KURUMSAL


Kadıköy Merkez Ofis

Genel Müdürlük Satış & Pazarlama


Dilovası Fabrika

Stok ve Ürün Deneme Alanı


Tuzla Fabrika

Serbest Bölge Stok
Küçükyalı Ofis

Teknik Eğitim ve Elektronik Kart Tamir Merkezi


Yalova Fabrika

Stok Alanı

Genç azimli, samimi ve bilgili bir kadro ile 90’lı yılların başında yola çıkan ekibimiz, konusunda Dünya lideri üreticilerin de destekleriyle doğru projelere imza atarak günümüze ulaşmıştır.

30 yıla varan bilgi birikimi ile üreticilere doğru üretim teknikleri tanıtan kaliteli üretimin yanında verimlilik ve üretim giderlerinin de global yarışta ne kadar önemli ayrıntılar olduğu konusunda üreticileri bilgilendirmeye gayret göstermiştir.

Dürüstlük ve samimiyeti temel ilke edinen bünyemiz, müşteri yelpazemize katılan ve katılacak olan üreticileri birer iş ortağı gibi görüp, profesyonel görev paylaşımı ve takım ruhu ile başarıya ulaşma süreçlerini hızlandırmaktadır. Bu hizmet yarışında müşterilerimize kalıcı hizmet verebilmek için temsil ettiğimiz, konusunda dünya liderleri olan makine ve ekipman tedarikçileriyle olan işbirliğimizi daha samimi ve kalıcı kılmaktır.

Yarınlara ulaşmasını hedeflediğimiz hizmet anlayışımız, bu temsilde rol oynayacak genç kadroları yetiştirmektedir. Temsil ettiği, konusunda dünya lideri firmaların Ar-Ge çalışmalarını ve yeni trendleri yerinde inceleyerek, avantajlarıyla satış bölgesi sınırları içerisinde eş güdümlü olarak hayata geçirmek; ülke kalkınmasında önemli sorumluluk ve riskleri alan sanayicimiz, işadamlarımız ve onların değerli kadrolarının üretim ve sorunlarını minimuma indirerek, karlılıklarını artırmak böylece hizmet verdiğimiz bu kesimin daha verimli çalışma şartları ile yeni yatırımlar yapmasına pozitif katkı sağlayarak ülke kalkınmasına destek olmaktır.

VİZYON & MİSYON

Dünya lideri üreticilerin de destekleriyle doğru projelere imza atarak günümüze ulaşmıştır.

Misyonumuz

İşlevi verdiğimiz teknolojilerle sektörün en gelişmiş yöntemlerini ve çözümlerini sunarak sektördeki diğer firmalara yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Yıllar boyunca etkinliğe devam ederek sektördeki konumumuzu daha da güçlendirecek ve daha fazla firmaya örnek vereceğiz.